The below men are certified PIKE U Garnet or Gold:

Gold Certified

John Balleweg (South Dakota, Kappa Pi)

Franklin Castro Epsinoza (Gannon, Epsilon Upsilon)

Gregory Conklin (Provisional Chapter at CSU-Northridge)

Johnathan Freeman (Arkansas Tech, Mu Sigma)

Evan Frisch (Cal State Poly-Pomona, Kappa Psi)

Dakota Gann (Central Oklahoma, Lambda Iota)

Jude Garrett (Northwestern State, Mu Kappa)

Casey Harless (Louisiana State, Alpha Gamma)

Cole Hendrix (Indiana, Theta Kappa)

Matthew Holmstrom (South Dakota State, Mu Omicron)

Pierce Kennamer (Florida Atlantic, Lambda Beta)

Paul Kim (Alberta, Lambda Epsilon)

Riley Lindsay (Texas A&M, Theta Theta)

Colton Meronyk (Alberta, Lambda Epsilon)

Dominic Merten (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)

Isaiah Otero (New Mexico, Beta Delta)

Nathanael Partridge (Jacksonville State, Mu Upsilon)

Nathan Popp (South Dakota, Kappa Pi)

Ty Rosenbaum (Arkansas Tech, Mu Sigma)

Kaden Stenger (Pennsylvania, Beta Pi)

Connor Van Der Werff (South Dakota, Kappa Pi)

Canyon Vickers (Central Arkansas, Epsilon Phi)

 

Garnet Certified

Joseph Auberger (Cincinnati, Alpha Xi)

Carter Abdallah (Georgia Tech, Alpha Delta)

Noah Acker (Florida Atlantic, Lambda Beta)

Garret Anglin (Mississippi State, Gamma Theta)

Henry Baggiolini (Washington, Beta Beta)

Samuel Barton (Linfield, Delta Rho)

Nathaniel Berry (Tennessee, Zeta)

Tanner Bollinger (New Mexico, Beta Delta)

Matthew Boudy (Idaho, Zeta Mu)

Nolan Briggs (Adrian, Zeta Lambda)

Logan Bryant (Rose-Hulman, Iota Delta)

Jaqwan Brumfield (Southeastern Louisiana, Mu Nu)

Teyshon Burkett (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)

Kelby Burns (Angelo State, Eta Epsilon)

Kyle Burton (Texas A&M, Theta Theta)

Tyler Cashman (Washington, Beta Beta)

Cain Cazares (Murray State, Epsilon Lambda)

Joseph Colbert (Rockhurst, Kappa Epsilon)

Dawson Crosby (Louisiana-Lafayette, Zeta Omega)

Jordan Dean-Reynoso (CSU-San Bernardino, Mu Chi)

Donald Deramus (Pittsburg State, Epsilon Chi)

Adit Dixit (McMaster, Mu Delta)

Brady Fentress (Indiana State, Theta Omicron)

Jason Fisch (Boulder, CO, Beta Upsilon)

Michael Foster (Florida Tech, Zeta Sigma)

Julio Galaviz (Central Oklahoma, Lambda Iota)

Robert Garrison (Auburn, Upsilon)

Joaquin Gonzalez (Pacific, Kappa Nu)

Julian Gonzales (CSU-San Bernardino, Mu Chi)

Gregory Gorczyca (Toledo, Epsilon Epsilon)

Lane Grelle (Missouri S&T, Alpha Kappa)

Ryan Habetler (Provisional Chapter at Boise State)

Daulton Hatten (McNeese State, Lambda Upsilon)

Rodrigo Herrera (Georgia State, Epsilon Nu)

Landon Hunter (Central Oklahoma, Lambda Iota)

Kameron Kimball (Central Oklahoma, Lambda Iota)

Harrison Kimble (Texas A&M, Theta Theta)

Lucas Korte (Indiana State, Theta Omicron)

Micah Kranzel (Maryland, Delta Psi)

Drake Lane (Northern Arizona, Theta Rho)

Tyler Laugh (Provisional Chapter at Francis Marion)

Dylan LeBoeuf (Monroe, LA, Eta Omicron)

Andre’ Ledet (McNeese State, Lambda Upsilon)

Cristian Linares (Northeastern State, Theta Epsilon)

Joseph Lincoln (South Dakota, Kappa Pi)

Kobe Lo (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)

Noah Long (Nebraska-Omaha, Delta Chi)

John Lowitz (Montana State, Gamma Kappa)

Robert Martinez (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)

Shayne Martinez (\Northern Colorado, Mu Tau)

James McWilliams (UNC-Greensboro, Lambda Rho)

Mason Mead (Kansas State, Alpha Omega)

Joseph Misovich (Wayne State, Delta Nu)

Jaebok Moon (Missouri State, Zeta Chi)

Joshua Newbold (South Dakota, Kappa Pi)

Frank Newman (Idaho, Zeta Mu)

Gavin Nies (Georgia College, Theta Gamma)

Nikhil Pallem (Kentucky, Omega)

Luke Partusch (Nebraska-Omaha, Delta Chi)

Colin Peterson (Murray State, Epsilon Lambda)

Ryan Raebel (Tennessee Tech, Theta Upsilon)

Chauncey Rardon (Northwest Missouri State, Mu Phi)

Matthew Rhodes (Christopher Newport, Mu Rho)

Cole Robertson (Northern Colorado, Theta Rho)

Tyler Rohlfs (Arizona State, Delta Tau)

Timothy Rowland (Arkansas State, Delta Theta)

Grant Saracene (Stephen F. Austin, Epsilon Omicron)

Eric Sem (Minnesota, Beta Chi)

Samuel Sewell (Eastern Kentucky, Zeta Tau)

DeVeron Shannon (Central Oklahoma, Lambda Iota)

Heath Skroch (New Mexico, Beta Delta)

Jonah Slentz (West Carolina, Zeta Xi)

Alexander Stewart (Florida Southern, Delta Delta)

William Thompson (Delta State, Zeta Beta)

Jayce Thornton (North Alabama, Theta Alpha)

Matthew Toma (Northern Colorado, Mu Tau)

Kyle Townsend (Toledo, Epsilon Epsilon)

Michael Tucker (Delta State, Zeta Beta)

Devin Tustin (Oregon, Gamma Pi)

Felipe Villegas (Georgia State, Epsilon Nu)

Jedidiah Wang (Southern California, Gamma Eta)

Dylan Wells (Northern Iowa, Theta Zeta)

Thomas Westenhofer (UC-Irvine, Lambda Lambda)

Jack Whitley (Toledo, Epsilon Epsilon)

Gold Certified
Adam Uhlenbrock (Eta Rho, Northern Kentucky)
Ashton Zamora (Epsilon Kappa, Lamar)
Benjamin Green (Delta Xi, Indiana)
Benjamin Mihalich (Epsilon Beta, Valparaiso)
Benjamin Softic (Alpha Kappa, Missouri S&T)
Bryce Hester (Iota Alpha, Wyoming)
Carter Knepp (Mu Tau, Northern Colorado)
Casey Edwards (Theta Epsilon, Northeastern State)
Collin Hull (Zeta Lambda, Adrian)
Colton Meronyk (Lambda Epsilon, Alberta)
Dalton Whitt (Zeta Beta, Delta State)
Ethan Young (Kappa Pi, South Dakota)
Garrett Jourdan (Lambda Rho, UNC-Greensboro)
Jeron Medaries (Eta Omicron, Monroe, Louisiana)
Jet Willard (Eta Epsilon, Angelo State)
John Kim (Alpha Eta, Florida)
John Porch (Epsilon Epsilon, Toledo)
Joseph DiMarco (Lambda Zeta, Drexel)
Joseph Walton (Alpha Kappa, Missouri S&T)
Joshua Simmons (Epsilon Nu, Georgia State)
Logan Denn (Zeta Lambda, Adrian)
Logan Johnson (Kappa Pi, South Dakota)
Logan McDill (Delta Nu, Wayne State)
Marc Jordine (Lambda Zeta, Drexel)
Marcus Ehle (Eta Omicron, Monroe, Louisiana)
Mason Graham (Alpha Gamma, Louisiana State)
Matthew Fasic (Lambda Mu, Embry-Riddle)
Matthew Hicks (Zeta Chi, Missouri State)
Matthew Moore (Theta Epsilon, Northeastern State)
Max Szymanski (Beta Beta, Washington)
Michael De Miranda (Gamma Pi, Oregon)
Nikhil Ravi (Beta Nu, Oregon State)
Owen Blink (Lambda Rho, UNC-Greensboro)
Reed Sedinger (Mu Tau, Northern Colorado)
Richard Word (Zeta Beta, Delta State)
Steven Sanchez (Kappa Eta, New Mexico State)
Tanner Hicks (Epsilon Lambda, Murray State)
Thomas Manuel (Lambda Rho, UNC-Greensboro)
Tyler Oliver (Kappa Pi, South Dakota)
Will Young (Zeta Beta, Delta State)
Garnet Certified
Adam Schultz (Beta Upsilon, Colorado)
Andreas Lipp (Iota Alpha, Wyoming)
Andrew Petty (Epsilon Pi, Sam Houston State)
Anmol Taneja (Kappa Psi, California State Poly-Pomona)
Asher Morris (Theta Alpha, North Alabama)
Austin Chen (Alpha Omega, Kansas State)
Austin Tyler (Epsilon Lambda, Murray State)
Ben Sanner (Omega, Kentucky)
Benjamin Hayen (Provisional Chapter, Northwest Missouri State)
Benjamin Zahneis (Alpha Xi, Cincinnati)
Brady Black (Theta Sigma, Winthrop)
Brady Evans (Gamma Kappa, Montana State)
Brandon Boyce (Epsilon Upsilon, Gannon)
Brendan Wyatt (Epsilon Epsilon, Toledo)
Brock Burnett (Eta Tau, Austin Peay State)
Caleb Russell (Kappa Zeta, Louisville)
Cameron Gilliam (Theta Pi, Alabama-Huntsville)
Charles Hillis (Kappa Eta, New Mexico State)
Charles Smith (Theta Alpha, North Alabama)
Chase Kendall (Alpha Xi, Cincinnati)
Christian Phipps (Beta Upsilon, Colorado)
CJ Lee (Zeta Pi, South Florida)
Colby Cloward (Iota Alpha, Wyoming)
Cole Hendrix (Theta Kappa, Indiana Southeast)
Connor Hollis (Delta Epsilon, Tennessee-Chattanooga)
Connor Houtstra (Zeta Kappa, Ferris State)
Dillon Hubbard (Theta Xi, Texas A&M-Commerce)
Doyal Bolin (Gamma Xi, Washington State)
Elias Kalach (Alpha Eta, Florida)
Elliott Tuttle (Provisional Chapter, Northwest Missouri State)
Enrique Beltran (Provisional Chapter, CSU-Northridge)
Ethan Clark (Lambda Iota, Central Oklahoma)
Evan Begley (Alpha Eta, Florida)
Evan Delhom (Zeta Omega, Louisiana-Lafayette)
Evan Frisch (Kappa Psi, California State Poly -Pomona)
Frank Hudgins (Upsilon, Auburn)
Garrett Earnest (Lambda Phi, UNC-Wilmington)
Garrett Palmer (Gamma Epsilon, Utah State)
Hunter Meyer (Alpha Xi, Cincinnati)
Ian Novak (Iota, Hampden-Sydney)
Isaac Carrizales (Provisional Chapter, CSU-San Bernardino)
Jackson Hajer (Iota Delta, Rose-Hulman)
Jacob Simmons (Delta Sigma, Bradley)
Jake Prodzinski (Delta Rho, Linfield)
Jared Kasper (Iota Delta, Rose-Hulman)
Jason Parker (Eta Omicron, Monroe, Louisiana)
Jayce Guthrie (Gamma Xi, Washington State)
Jaydon Pavel (Iota Gamma, Nebraska at Kearney)
Jaylon Hollman (Alpha Iota, Millsaps)
Jeremy Cox (Zeta Tau, Eastern Kentucky)
Jesse Drake (Eta Omicron, Monroe, Louisiana)
John Chambers (Epsilon Omicron, Stephen F. Austin State)
John Seay (Theta Epsilon, Northeastern State)
Jonathan Belmontes (Provisional Chapter, CSU-San Bernardino)
Jonathan Garza-Cantu (Beta Pi, Pennsylvania)
Joshua Henderson (Kappa Pi, South Dakota)
Joshua Kwon (Kappa Omicron, Nevada-Las Vegas)
Kaleb Blair (Epsilon Phi, Central Arkansas)
Kyle Storer (Epsilon Epsilon, Toledo)
Kyler Bauserman (Beta Nu, Oregon State)
Luc Johnson (Delta Sigma, Bradley)
Luciano Ganziano (Zeta, Tennessee)
Luke Rutherford (Alpha Delta, Georgia Tech)
Luke Vari (Delta Lambda, Florida State)
Matthew Moehrle (Gamma Xi, Washington State)
Matthew Mohn (Alpha Xi, Cincinnati)
Matthew Ryan (Kappa Iota, Rhode Island)
Max Jonnaert (Delta Tau, Arizona State)
Maxwell Deen (Eta Sigma, West Georgia)
Michael Eggum (Kappa Pi, South Dakota)
Michael Forberg (Zeta Gamma, Eastern Illinois)
Michael Ilg (Gamma Beta, Nebraska-Lincoln)
Mitchell Barron (Iota Epsilon, CSU-Long Beach)
Nathan Dukart (Iota Alpha, Wyoming)
Nathanael Partridge (Mu Upsilon, Jacksonville State)
Nicholas Edge (Lambda Omega, Towson)
Nicholas Smiddy (Delta Nu, Wayne State)
Nickolas Schriner (Epsilon Phi, Central Arkansas)
Patrick Ellison (Epsilon Psi, Western Michigan)
Payam Kamali (Beta Eta, Illinois)
Peyton Smith (Delta Eta, Delaware)
Raj Patel (Lambda Zeta, Drexel)
Richard Sherwood (Beta Mu, Texas at Austin)
Rick Smith (Delta Nu, Wayne State)
Roam Thorsteinsson (Lambda Epsilon, Alberta)
Robert Beck (Delta Theta, Arkansas State)
Robert Rueh (Mu Eta, Methodist)
Rocco Giglio (Zeta Chi, Missouri State)
Ryan Campbell (Eta Omicron, Monroe, Louisiana)
Shivam Srivastava (Iota Epsilon, CSU-Long Beach)
Simon Goldin (Delta Kappa, San Diego State)
Thaniel Heath (Iota Delta, Rose-Hulman)
Thomas Lopez (Kappa Nu, Pacific)
Trace Rhodes (Delta Mu, Southern Mississippi)
Trey Waltz (Alpha Xi, Cincinnati)
Tucker Maxey (Epsilon Gamma, Texas Tech)
Tyler Chalmers (Delta Eta, Delaware)
Tyler Perritt (Eta Tau, Austin Peay State)
Tyler St. Clair (Lambda Chi, Virginia Commonwealth)
Victor Thacker (Zeta Lambda, Adrian)
William Crabb (Theta Alpha, North Alabama)
William Garner (Epsilon Iota, Southeast Missouri State)
William Goins (Lambda Rho, UNC-Greensboro)
William Myers (Beta Omicron, Oklahoma)
Worth Wilsey (Alpha Iota, Millsaps)
Zachary Alexander (Gamma Alpha, Alabama)
Gold Certified 
Alex Mergenthaler (Florida Tech, Zeta Sigma)
Alexander Chase (Kansas State, Alpha Omega)
Andrew Tiede (South Dakota, Kappa Pi)
Auguste Hanna (Georgia Southern, Iota Upsilon)
Benjamin Herrmann (Missouri, Alpha Nu)
Blake Evans (South Alabama, Eta Kappa)
Braden Schroeder (Indiana-Southeast, Theta Kappa)
Caleb Paterson (Iowa State, Alpha Phi)
Casey Phillips (Indiana State, Theta Omicron)
Chadwick Burdick (Slippery Rock, Kappa Sigma)
Christian McReynolds (Mississippi State, Gamma Theta)
Christopher Dean (CSU-Long Beach, Iota Epsilon)
Cole Crocker (Murray State, Epsilon Lambda)
Conner Bryant (North Alabama, Theta Alpha)
Connor Burns (Louisville, Kappa Zeta)
Connor Kellermyer (Montana State, Gamma Kappa)
Daniel Crews (Northwestern State, Mu Kappa)
Daniel Lienhard (Tulsa, Gamma Upsilon)
Daniel Ortega (Cal Poly-Pomona, Kappa Psi)
David Long (Gannon, Epsilon Upsilon)
David Morse (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Douglas Kurtz (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)
Dwight Skipworth (Eastern Kentucky, Zeta Tau)
Dylan Hass (Louisville, Kappa Zeta)
Erik Cebrian (Southern Mississippi, Delta Mu)
George Hoye (Indiana, Delta Xi)
Graison Aplin (South Alabama, Eta Kappa)
Greydon Turner (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Hunter Hobby (Arkansas-Little Rock, Zeta Eta)
Jacob Hill (Monroe, Louisiana)
Jacob Kamper (Rockhurst, Kappa Epsilon)
John Serna (Iowa State, Alpha Phi)
Jonathan Kent (Delta State, Zeta Beta)
Jonathan Zelaya (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Jose Cusco (Millsaps, Alpha Iota)
Joseph Seta (Toledo, Epsilon Epsilon)
Kevin Garced (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Klay Tucker (Mississippi State, Gamma Theta)
Kyle Carberry (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Kyler Burns (Northwestern State, Mu Kappa)
Landon Bowman (Transylvania, Kappa)
Liam Carroll (Nebraska, Gamma Beta)
Logan Fenimore (Rose-Hulman, Iota Delta)
Logan Lochow (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Logan Peterson (South Dakota, Kappa Pi)
Logan Rahn (South Dakota, Kappa Pi)
Logan Snapp (Arkansas-Little Rock, Zeta Eta)
Mason Keeling (Indiana-Southeast, Theta Kappa)
Matthew Hughes (Texas A&M, Theta Theta)
Matthew Steinbach (Florida, Alpha Eta)
Max Warnock (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Michael Nelson (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)
Miles Walker (UNC-Wilmington, Lambda Phi)
Quinten Henry (Angelo State, Eta Epsilon)
Rebby John (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Robert Fraser-Caris (Florida Tech, Zeta Sigma)
Robert McFarland (Georgetown, Alpha Lambda)
Roderick Macleod (McMaster, Mu Delta)
Ryan Clark (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Ryan Cockrum (Arkansas State, Delta Theta)
Ryan Kirk (Rensselaer Polytechnic, Gamma Tau)
Ryan May (Southern Mississippi, Delta Mu)
Ryan Mohr (South Dakota, Kappa Pi)
Samuel Mihalich (Valparaiso, Epsilon Beta)
Sean McDowell (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Shady Mreir (Georgia State, Epsilon Nu)
Shaun Pike (Montana State, Gamma Kappa)
Shawnell Gill (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Steven Plante (San Diego State, Delta Kappa)
Tanner Weatherbee (Murray State, Epsilon Lambda)
Trace Huckabay (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Tucker Love (Delta State, Zeta Beta)
Tyler James (West Florida, Eta Pi)
Tyler Stitt (Oklahoma, Beta Omicron)
William Brown (Western Kentucky, Zeta Epsilon)
William Campbell (Transylvania, Kappa)
Zac Stava (Ohio State, Alpha Rho)
Zachary Vincent (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Zachery Parracino (Florida Atlantic, Colony)
Garnet Certified
Aaron Barfield (Monroe, Louisiana)
Adam Corral (Arkansas, Alpha Zeta)
Adam Hussain (McMaster, Mu Delta)
Adam Uhlenbrock (Northern Kentucky, Eta Rho)
Alan Calvillo (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Alec Brothers (Western Kentucky, Zeta Epsilon)
Alex Arango-Gomez (South Dakota. Kappa Pi)
Alexander Hellmann (Northern Kentucky, Eta Rho)
Alexei Oldham (Oklahoma, Beta Omicron)
Alvie Ewing Ellett (Georgetown, Alpha Lambda)
Andrew Benson (Valparaiso, Epsilon Beta)
Andrew Carlson (Colorado-Boulder, Beta Upsilon)
Andrew Harrahill (Nebraska, Gamma Beta)
Andrew King (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Andrew Tiede (South Dakota, Kappa Pi)
Andy McSween (Oregon State, Beta Nu)
Angel Espinoza (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Anibal Santana (CSU-Fresno, Iota Beta)
Anthony Humphries (Winthrop, Theta Sigma)
Ashton Zamora (Lamar, Epsilon Kappa)
Austin Baker (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Austin Flynn (Northern Iowa, Theta Zeta)
Avery Maudlin (Drexel, Lambda Zeta)
Benjamin Green (Indiana, Delta Xi)
Benjamin Mihahlich (Valparaiso, Epsilon Beta)
Benjamin Softic (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Blake Brown (South Dakota, Kappa Pi)
Blake Heck (Monroe, Louisiana)
Braden Murphy (Indiana State, Theta Omicron)
Braden Schroeder (Indiana-Southeast, Theta Kappa)
Braden Smith (Rose-Hulman, Iota Delta)
Bradley Grothaus (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Brady King (Millsaps, Alpha Iota)
Branden Leff (Georgetown, Alpha Lambda)
Brandon Short (Tulsa, Gamma Upsilon)
Brendan Coleman (Florida Tech, Zeta Sigma)
Brennan Taylor (McNeese State, Lambda Upsilon)
Brett Taylor (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)
Brock Williams (Colorado-Boulder, Beta Upsilon)
Brooks Powell (Florida, Alpha Eta)
Bryce Hester (Wyoming, Iota Alpha)
Caeden Pham (Lamar, Epsilon Kappa)
Caleb Jones (Pittsburg State, Epsilon Chi)
Cameron Carlin (Cincinnati, Alpha Xi)
Carson Combs (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Carter Knepp (Northern Colorado, Mu Tau)
Cayman McNair (East Central, Epsilon Omega)
Chance Hogstead (East Central, Epsilon Omega)
Chase Mote (Tennessee-Chattanooga, Delta Epsilon)
Christian McReynolds (Mississippi State, Gamma Theta)
Christopher Birmingham (Washington State, Gamma Xi)
Christopher Mejias (West Florida, Eta Pi)
Christopher Sanders (Northwestern State, Mu Kappa)
Christopher Wikoff (Embry-Riddle, Lambda Mu)
Cole Ivey (Arkansas, Alpha Zeta)
Coleman Janofsky (Georgia Southern, Iota Upsilon)
Colton Gunter (North Texas, Epsilon Delta)
Connor Ashmun (Linfield, Delta Rho)
Connor Dunsbergen (Northern Iowa, Theta Zeta)
Connor Grote (South Dakota, Kappa Pi)
Connor Kellermyer (Montana State, Gamma Kappa)
Connor Kelly (Winthrop, Theta Sigma)
Connor Laird (Texas, Beta Mu)
Connor Phillips (Vanderbilt, Sigma)
Connor Wegge (Arizona State, Delta Tau)
Connor Wetzel (Wyoming, Iota Alpha)
Dalton Whitt (Delta State, Zeta Beta)
Daniel Brescia (UNC-Wilmington, Lambda Phi)
Daniel Castaneda (Stephen F. Austin, Epsilon Omicron)
Daniel Crews (Northwestern State, Mu Kappa)
Daniel Ortega (Cal State Poly – Pomona)
Daniel Wimberley (Monroe, Louisiana)
Dante Vasiliadis (Virginia Tech, Epsilon)
David Clark (Delaware, Colony)
Derek Campbell (Drexel, Lambda Zeta)
Derek Johnson (South Dakota, Kappa Pi)
Dylan Dagg-Chalmers (Florida Tech, Zeta Sigma)
Eric Lennett (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)
Ethan Bellinger (Embry-Riddle, Lambda Mu)
Ethan Dwyer (Northeastern, Kappa Delta)
Ethan Young (South Dakota, Kappa Pi)
Evan Rackliff (Vermont, Lambda Delta)
Ford Imbornone (Alabama, Gamma Alpha)
Franklin Chelebian (Chapman, Theta Psi)
Freddy Lopez (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Gabriel Garcia (Louisiana-Lafayette, Zeta Omega)
Gage Gonzalez (Monroe, Louisiana)
Gardener Lee (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Garrett Bradley (Michigan State, Iota Iota)
Garrett Davenport (South Alabama, Eta Kappa)
Garrett Jourdan (UNC-Greensboro, Lambda Rho)
Garrett Tredway (Tulsa, Gamma Upsilon)
George Hoye (Indiana, Delta Xi)
Gerald Monohan (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Grady Kershaw (Towson, Lambda Omega)
Griffin Virgil (Gannon, Epsilon Upsilon)
Gunnar Gronberg (Missouri State, Zeta Chi)
Hayes Hare (South Alabama, Eta Kappa)
Hugo Barajas (Tulsa, Gamma Upsilon)
Hunter Allen (Northern Colorado, Mu Tau)
Isaac Hiebert (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Isaiah Chitkara (Western Kentucky, Zeta Epsilon)
Jack Killoren (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Jacob Mendez (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Jacob Tuchband (San Diego State, Delta Kappa)
Jacques Pereira (Louisiana State. Alpha Gamma)
Jake Maroney (Drexel, Lambda Zeta)
Jake Rullmann (Austin Peay State, Eta Tau)
James Erickson (Northeastern, Kappa Delta)
James Martinez (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)
James McCann (Missouri State, Zeta Chi)
Jared Stoll (South Dakota, Kappa Pi)
Jeffrey Bizzle (Northeastern State, Theta Epsilon)
Jeffrey Norton (Washington State, Gamma Xi)
Jeremy Lanthier (CSU-Long Beach, Iota Epsilon)
Jeron Medaries (Louisiana, Monroe)
Jesse Watson (Idaho, Zeta Mu)
Joe Kment (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
John Balleweg (South Dakota, Kappa Pi)
John Finney (Kentucky, Omega)
John Fussell (Austin Peay State, Eta Tau)
John Kim (Florida, Alpha Eta)
John Plonkey (Montana State, Gamma Kappa)
John Porch (Toledo, Epsilon Epsilon)
Jonathan Freeman (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Jonathan Haupert (Missouri-St. Louis, Zeta Phi)
Jonathan Kent (Delta State, Zeta Beta)
Joseph Besango (San Diego State, Delta Kappa)
Joseph DiMarco (Drexel, Lambda Zeta)
Joseph Punch (Knoxville, Zeta)
Joseph Walton (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Joshua Brooks (Northern Iowa, Theta Zeta)
Joshua Brown (Adrian, Zeta Lambda)
Joshua Kalahar (Kettering, Zeta Alpha A)
Joshua Simmons (Georgia State, Epsilon Nu)
Juan Carlos Esquivel (Northern Arizona, Theta Rho)
Justin Kelley (Ohio University, Gamma Omicron)
Justin Syvain (Georgia Southern-Armstrong, Eta Mu)
Kaden Stenger (Pennsylvania, Beta Pi)
Kaleb Pfeifer (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Keaston Benoit (Lamar, Epsilon Kappa)
Kemal Bachtiar (Tulsa, Gamma Upsilon)
Kevin Clancy (San Diego State, Delta Kappa)
Kevin Thompson (Kansas State, Alpha Omega)
Kyle Harders (Northeastern State, Theta Epsilon)
Kyle Pearson (North Texas, Epsilon Delta)
Kyler Banks (Utah, Alpha Tau)
Kyler Burns (Northwestern State, Mu Kappa)
Kyler Caverzagie (Nebraska, Gamma Beta)
Lars Meiman (Northern Kentucky, Eta Rho)
Lawson Sumler (Oklahoma, Beta Omicron)
Levi Cox (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Logan Denn (Adrian, Zeta Lambda)
Logan Huggler (Indiana, Delta Xi)
Logan Johnson (South Dakota, Kappa Pi)
Logan Smith (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Lucas Mitchell (Delta State, Zeta Beta)
Luke High (Southern Mississippi, Delta Mu)
Luke Smith (Toledo, Epsilon Epsilon)
Marc Jordine (Drexel, Lambda Zeta)
Marcus Ehle (Monroe, Louisiana)
Mark Lachowitzer (Missouri State, Zeta Chi)
Mason Graham (Louisiana State, Alpha Gamma)
Mason Keeling (Indiana-Southeast, Theta Kappa)
Matthew Arends (South Dakota, Kappa Pi)
Matthew Cook (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)
Matthew Fasic (Embry-Riddle, Lambda Mu)
Matthew Garcia (CSU-Fullerton, Mu Epsilon)
Matthew Gorman (Toledo, Epsilon Epsilon)
Matthew Hagan (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Matthew Hicks (Missouri State, Zeta Chi)
Matthew Mackey (Embry-Riddle, Lambda Mu)
Matthew Moore (Northeastern State, Theta Epsilon)
Matthew Sallee (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Michael Beaulieu (Nebraska, Gamma Beta)
Michael De Miranda (Oregon, Gamma Pi)
Michael Do (CSU-Long Beach, Iota Epsilon)
Michael Grimes (Arkansas, Alpha Zeta)
Miles Walker (North Carolina-Wilmington, Lambda Phi)
Nate Grimm (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Nathan Drozd (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Nathan Popp (South Dakota, Kappa Pi)
Nathan Woodward (Wyoming, Iota Alpha)
Nicholas Broom (Missouri State, Zeta Chi)
Nicholas Mensendiek (Indiana, Delta Xi)
Nico Vasiliadis (Virginia Tech, Epsilon)
Noah Tillman (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Olsen Scwartz (Texas A&M, Theta Xi)
Owen Blink (UNC-Greensboro, Lambda Rho)
Preston Whalen (Cal Poly-Pomona, Kappa Psi)
Raj Patel (Drexel, Lambda Zeta)
Richard Word (Delta State, Zeta Beta)
Riley Elliot (Utah, Alpha Tau)
Robert Fraser-Caris (Florida Tech, Zeta Sigma)
Robert Nelson (Cal Poly-Pomona, Kappa Psi)
Robert Phillips (Stephen F. Austin, Epsilon Omicron)
Roger Hines (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Ronak Bhagia (Pennsylvania, Beta Pi)
Rugby Young (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Ryan Gibbons (Delaware, Colony)
Ryan Quick (South Dakota, Kappa Pi)
Sam Dietrich (Indiana, Delta Xi)
Samuel Kendall (Cincinnati, Alpha Xi)
Samuel Sweeney (Nebraska, Gamma Beta)
Saxon Standard (Vanderbilt, Sigma)
Sean Samolis (Pacific, Kappa Nu)
Sebastian Guerra (CSU-Long Beach, Iota Epsilon)
Seth Miller (Western Carolina, Colony)
Seth Powers (Christopher Newport, Mu Rho)
Shane Iannuzzi (High Point, Delta Omega)
Spencer Keske (Bradley, Delta Sigma)
Spencer Moriarty (Transylvania, Kappa)
Tanner Hicks (Murray State, Epsilon Lambda)
Thao Tran (Missouri-St.Louis, Zeta Phi)
Thomas Manuel (UNC-Greensboro, Lambda Rho)
Thomas Mulry (Drexel, Lambda Zeta)
Thomas Murphy (Auburn, Upsilon)
Tim Schaffler (Missouri, Alpha Nu)
Tim Wiklund (UNC-Wilmington, Lambda Phi)
Trent Yarbrough (Oklahoma, Beta Omicron)
Trevor Garrette (Adrian, Zeta Lambda)
Tristan Baggett (McNeese State, Lambda Upsilon)
Troy Henricksen (Bowling Green State, Delta Beta)
Tyler Oliver (South Dakota, Kappa Pi)
Tyler Rogert (Nebraska, Gamma Beta)
Tyler Sago (Western Kentucky, Zeta Epsilon)
Tyler Xavier (Tennessee-Chattanooga, Delta Epsilon)
Vince Rosqueta (Rockhurst, Kappa Epsilon)
Wesley Irwin (Western Kentucky, Zeta Epsilon)
Will Young (Delta State, Zeta Beta)
William Brasse (UC-Berkeley, Alpha Sigma)
William Elmore (Central Oklahoma, Lambda Iota)
William Howe (Austin Peay State, Eta Tau)
William Patenaude (Rhode Island, Kappa Iota)
William Wilkening (Monroe, Louisiana)
Wyatt Rancourt (Florida State, Delta Lambda)
Zachary Hansen (UC-Berkeley, Alpha Sigma)
Zachary Stump (Georgetown, Alpha Lambda)
Zachary Thomas (Northeastern State, Theta Epsilon)
Zachery Parracino (Florida Atlantic, Colony)
Gold Certified
Alexander Boxmeyer (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Alexander Gondolfi (Southeastern Louisiana, Mu Nu)
Alexander Sharp (Toledo, Epsilon Epsilon)
Alexander Van Ryker (Montana State, Gamma Kappa)
Andrew Ernst (Tulsa, Gamma Upsilon)
Andrew Hocking (Missouri-St. Louis, Zeta Phi)
Andrew Yanna (Wayne State. Delta Nu)
Austin Green (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Austin Jennings (Transylvania, Kappa)
Benjamin Berzinski (Montana State, Gamma Kappa)
Benjamin Dewil (Lousiana-Monroe, Eta Omicron)
Benjamin Hackworth (Toledo, Epsilon Epsilon)
Blake Farabee (South Alabama, Eta Kappa)
Braddley Schofield (San Diego State, Delta Kappa)
Brett Pilcher (Oklahoma State, Gamma Chi)
Bryan Deloach (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Bryan Wuske (Toledo, Epsilon Epsilon)
Caleb Kappler (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Charles McClintock (Northwestern State, Mu Kappa)
Charles Stoll (Gannon, Epsilon Upsilon)
Christopher Hudgens (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Colton Strickland (Northeastern State, Theta Epsilon)
Dakota Harper (North Alabama, Theta Alpha)
Dalton Elmore (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Daniel Atchison (Alberta, Lambda Epsilon)
Daniel Bulgatz (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)
Daniel Christensen (East Central, Epsilon Omega)
Daniel Zekonis (Montana State, Gamma Xi)
Dante Rosso (Wilfrid Laurier, Kappa Mu)
Derrik Conard (Wyoming, Iota Alpha)
Detlev Peters (Old Dominion, Zeta Iota)
Dhruv Bhargava (Purdue, Beta Phi)
Dominick McClendon (South Dakota, Kappa Pi)
Douglas Kurtz (California State-Fullerton, Mu Epsilon)
Dustin Robinson (North Carolina-Greensboro, Lambda Rho)
Edward Perez (Florida Atlantic, Colony)
Ethan Johnson (Missouri State, Zeta Chi)
Evan Berkemeyer (Northern Kentucky, Eta Rho)
Evan Johnston (California State-Sacramento, Theta Tau)
Gil Addeo (Montclair State, Lambda Gamma)
Grady Wildman (Bowling Green State, Delta Beta)
Griffin Wilcox (Florida State, Delta Lambda)
Hui Nguyen (North Carolina-Greensboro, Lambda Rho)
Hunter Milner (South Dakota, Kappa Pi)
Hussain Siyad (Oregon, Gamma Pi)
Jackson Armstrong (South Dakota, Kappa Pi)
Jacob Guidry (McNeese State, Lambda Upsilon)
Jacob Sempek (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
James Crocker (Delta State, Zeta Beta)
Jarrett Schultze (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Jebry Alhajjaj (Arkansas-Little Rock, Zeta Eta)
Joe Schuld (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
John Sturdy (Indiana Southeast, Theta Kappa)
Jon Stenzel (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Jonathan Bryant (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Joshua Bushong (Toledo, Epsilon Epsilon)
Joshua Carter (Delta State, Zeta Beta)
Joshua Smith (Adrian, Zeta Lambda)
Justin Leska (Georgia Southern-Armstrong, Eta Mu)
Keenan Lautner (Murray State, Epsilon Lambda)
Kenny Novak (Stetson, Delta Upsilon)
Kevin Johnson (Adrian, Zeta Lambda)
Leo Mercer (Northern Arizona, Colony)
Logan Albers (Kansas, Beta Gamma)
Logan Kreyenbuhl (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Logan Melder (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Matthew Johnson (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Matthew King (Tulsa, Gamma Upsilon)
Matthew Wade (Wisconsin, Beta Xi)
Nathan Deane (Kettering, Zeta Alpha A)
Nicholas Keinath (Adrian, Zeta Lambda)
Nicholas Papaleo (South Dakota, Kappa Pi)
Nicolas Viola (Washington State, Gamma Xi)
Parker Woodring (Jacksonville, Mu Mu)
Patrick Fitzgerald (Towson, Lambda Omega)
Paxton Crider (Murray State, Epsilon Lambda)
Pedro Rocha (Georgia Tech, Alpha Delta)
Ryan Edep (Nevada-Las Vegas, Kappa Omicron)
Samir Done (Montclair State, Lambda Gamma)
Samuel Cooper (Delta State, Zeta Beta)
Samuel Groves (Utah, Alpha Tau)
Sean Marzec (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Shawn Staples (Toledo, Epsilon Epsilon)
Shawn Wichar (Adrian, Zeta Lambda)
Spencer Hall (Washington, Beta Beta)
Stephen Lamb (Indiana State – Theta Omicron)
Suphat Yoopensuk (Murray State, Epsilon Lambda)
Trent Hoppe (Nebraska, Gamma Beta)
Tyler Hall (Drexel, Lambda Zeta)
Zachary Brown (San Diego State, Delta Kappa)
Garnet Certified
Adam Scassa (Slippery Rock, Kappa Sigma)
Alex Helander (Valparaiso, Epsilon Beta)
Alex Mergenthaler (Florida Tech, Zeta Sigma)
Alexander Chase (Kansas State, Alpha Omega)
Alexander Gondolfi (Southeastern Louisiana, Mu Nu)
Alexander Ives (Boston, Lambda Nu)
Ali Naeem (California State-Fullerton, Mu Epsilon)
Andrej Novakovic (Northern Kentucky, Eta Rho)
Andrew Barbour (Rose-Hulman, Iota Delta)
Andrew Dunn (Oregon State, Beta Nu)
Andrew Elmore (Arkansas State, Delta Theta)
Andrew Grisham (Transylvania, Kappa)
Andrew Shutt (Northern Iowa, Theta Zeta)
Andrew Yanna (Wayne State, Delta Nu)
Anthony Nastasi (Hofstra, Lambda Pi)
Auguste Hanna (Georgia Southern, Iota Upsilon)
Austin Brewer (Tennessee-Chattanooga, Delta Epsilon)
Austin Goodwin (San Diego State, Delta Kappa)
Austin Jennings (Transylvania, Kappa)
Austin McDaniel (Northern Kentucky, Eta Rho)
Barry Kuebler (Missouri, Alpha Nu)
Beau Blanchard (Louisiana-Lafayette, Zeta Omega)
Ben Mordhorst (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Ben Steinlauf (Vermont, Lambda Delta)
Benjamin Easley (Arkansas State, Delta Theta)
Benjamin Herrmann (Missouri, Alpha Nu)
Benjamin Jacobs (South Dakota, Kappa Pi)
Benjamin Kermisch (Cornell, Beta Theta)
Benjamin McIntyre (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Benjamin Salestrom (South Dakota, Kappa Pi)
Blake Evans (South Alabama, Eta Kappa)
Braden Dunnick (South Dakota, Kappa Pi)
Brennan Smith (Slippery Rock, Kappa Sigma)
Brent Davis (San Diego State, Delta Kappa)
Broderick Doyon (California State- San Bernardino, Colony)
Bryce Gressani (Florida Southern, Delta Delta)
Bryce Meltebeke (Oregon State, Beta Nu)
Byron Greenlee (Linfield, Delta Rho)
Caleb Paterson (Iowa State, Alpha Phi)
Carson Zubke (South Dakota, Kappa Pi)
Carter Brown (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Casey Phillips (Indiana State, Theta Omicron)
Chadwick Burdick (Slippery Rock, Kappa Sigma)
Chandler Bawcum (Texas A&M-Commerce, Theta Xi)
Charles Verst (Transylvania, Kappa)
Chase Johnston (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Chris Logan (Tennessee, Zeta)
Christian Huber (Jacksonville, Mu Mu)
Christopher Decker (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Christopher Romero (Cal Poly Pomona, Colony)
Christopher Zath (Ohio State, Alpha Rho)
Clayton Saale (Missouri, Alpha Nu)
Cody Conway (Mississippi State, Gamma Theta)
Cody Hopkins (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Cole Crocker (Murray State, Epsilon Lambda)
Cole Howe (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Colin Kenney (Kansas State, Alpha Omega)
Collin Hull (Adrian, Zeta Lambda)
Collin Saxon (Louisiana-Lafayette, Zeta Omega)
Colton Steele (Oklahoma, Colony)
Connor Burns (Louisville, Kappa Zeta)
Connor Cox (Boston, Lambda Nu)
Craig Martin (North Carolina State, Alpha Epsilon)
Cullen Jozwiakowski (Wisconsin, Beta Xi)
Dakota Brown (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Daniel Atchison (Alberta, Lambda Epsilon)
Daniel Christensen (East Central, Epsilon Omega)
Daniel Lienhard (Tulsa, Gamma Upsilon)
Daniel Otradovec (Northern Arizona, Colony)
Daniel Young (Columbia, Iota Lambda)
Darrian Ward (Northern Iowa, Theta Zeta)
David Chikowski (Carnegie Mellon, Beta Sigma)
David Long (Gannon, Epsilon Upsilon)
David Morse (Arkansas Tech, Mu Sigma)
David Peterson (Indiana State, Theta Omicron)
David Sharpe (Georgia Southern, Iota Upsilon)
Davis Crocker (Tennessee, Zeta)
Derek Collins (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Derrik Conrad (Wyoming, Iota Alpha)
Dillon Beck (Towson, Lambda Omega)
Dominic Duran (California State-Fullerton, Mu Epsilon)
Dwight Skipworth (Eastern Kentucky, Zeta Tau)
Dylan Hamrick (Florida Southern, Delta Delta)
Dylan Hass (Louisville, Kappa Zeta)
Dylan Zeller (Drexel, Lambda Zeta)
Edward Stocchia (Montclair State, Lambda Gamma)
Elijah Taylor (North Alabama, Theta Alpha)
Eric Cole (Oregon State, Beta Nu)
Eric Endres (California State-Fullerton, Mu Epsilon)
Erick Morales-Sartillo (Texas A&M – Commerce, Theta Xi)
Erik Cebrian (Southern Mississippi, Colony)
Ethan Martin (Northern Arizona, Colony)
Ethan Sansoni (Southeastern Louisiana, Mu Nu)
Frederick Wall (Christopher Newport, Mu Rho)
Galo Bustamante (Oregon State, Beta Nu)
Garrett Gee (Murray State, Epsilon Lambda)
Garrett May (Wisconsin, Beta Xi)
Gavin Erwin-Zumo (Lamar, Epsilon Kappa)
Glen Birman (Minnesota, Beta Chi)
Graison Aplin (South Alabama, Eta Kappa)
Grant Tiarks (Northern Iowa, Theta Zeta)
Greydon Turner (Arkansas Tech, Mu Sigma)
Hayden Fitzpatrick (California State-Long Beach, Iota Epsilon)
Henry Corrado (Washington, Beta Beta)
Hunter Crandall (Northern Colorado, Mu Tau)
Hunter Hobby (Arkansas-Little Rock, Zeta Eta)
Ivan Romhanyi (Wisconsin, Beta Xi)
Jack Fulton (Rhode Island, Kappa Iota)
Jacob Bruce (Kentucky, Omega)
Jacob Bumpus (Austin Peay, Eta Tau)
Jacob Haslach (Drexel, Lambda Zeta)
Jacob Kamper (Rockhurst, Kappa Epsilon)
James Kelley (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
James Ketchum (Arkansas State, Delta Theta)
James Robinson (San Diego State, Delta Kappa)
Jameson McFarland (Washington, Beta Beta)
Jay Kohlmeier (Texas A&M-Commerce, Theta Xi)
Jet Willard (Angelo State, Eta Epsilon)
Jibril Ahmed (Virginia Commonwealth, Lambda Chi)
Joe Becker (Montana State, Gamma Kappa)
John McClary (Rose-Hulman, Iota Delta)
John Tillman (Alabama, Gamma Alpha)
Jonathan Rhodes (North Alabama, Theta Alpha)
Jonathan Zelaya (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Jordan Jones (Purdue, Beta Phi)
Jose Cusco (Millsaps, Alpha Iota)
Joseph Blash (Utah, Alpha Tau)
Joseph Gibson (Lamar, Epsilon Kappa)
Joseph Lannan (Ohio State, Alpha Rho)
Joseph Seta (Toledo, Epsilon Epsilon)
Joshua Madere (Southeastern Louisiana, Mu Nu)
Joshua Matthews (Oregon State, Beta Nu)
Joshua Pough (Toledo, Epsilon Epsilon)
Joshua Zaugg (Utah State, Gamma Epsilon)
Justin Mader (Rose-Hulman, Iota Delta)
Justin Serna (Iowa State, Alpha Phi)
Kevin Garced (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Kevin Lee (Georgia College & State, Theta Gamma)
Klay Tucker (Mississippi State, Gamma Theta)
Kyle Carberry (Missouri S&T, Alpha Kappa)
Landon Bowman (Transylvania, Kappa)
Lane Meyer (Rensselaer, Gamma Tau)
Leo Mercer (Northern Arizona, Colony)
Leo Zdanowicz (Arizona State, Delta Tau)
Liam Carroll (Nebraska-Lincoln, Gamma Beta)
Logan Eddy (Northern Kentucky, Eta Rho)
Logan Fenimore (Rose-Hulman, Iota Delta)
Logan Gouge (McMaster, Mu Delta)
Logan Graybill (Missouri State, Zeta Chi)
Logan Lochow (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Logan Miller (McNeese, Lambda Upsilon)
Logan Peterson (South Dakota, Kappa Pi)
Logan Rahn (South Dakota, Kappa Pi)
Logan Snapp (Arkansas-Little Rock, Zeta Eta)
Lucas Botta (Arizona State, Delta Tau)
Lucas Hassett (San Diego State, Delta Kappa)
Luke Lamonte (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Luke Prejean (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Luke Wilt (Mississippi, Gamma Iota)
Mabeth Diaz (Creighton, Theta Lambda)
Marc Otero (Northwestern, Gamma Rho)
Mark DiMatteo (Virginia Tech, Epsilon)
Mason Ruzicka (Texas-Arlington, Eta Upsilon)
Matthew Hughes (Texas A&M, Theta Theta)
Matthew Hummel (Missouri, Alpha Nu)
Matthew Julseth (Iowa State, Alpha Phi)
Matthew McKenna (Winthrop, Theta Sigma)
Matthew Retzke (Purdue, Beta Phi)
Matthew Seay (Georgia Southern-Armstrong, Eta Mu)
Matthew Steinbach (Florida, Alpha Eta)
Matthew Wells (Tulsa, Gamma Upsilon)
Matthew Wichterman (West Florida, Eta Pi)
Max Warnock (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Maximillian Costanzo (Florida Gulf Coast, Lambda Xi)
Maxwell McVicker (Kansas State, Alpha Omega)
Michael Bankes (Wayne State, Delta Nu)
Michael Cavallaro (Pennsylvania State, Beta Alpha)
Michael Hyden (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Michael Malinovsky (Florida Tech, Zeta Sigma)
Michael Muxo (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Michael Nelson (California State-Fullerton, Mu Epsilon)
Michael Primrose (Alberta, Lambda Epsilon)
Mitchell Wanous (Minnesota, Beta Chi)
Nathan Crick (Indiana State, Theta Omicron)
Nathan Williams (Iowa State, Alpha Phi)
Nicholas Biasetti (Tulsa, Gamma Upsilon)
Nicholas Biddle (Purdue, Beta Phi)
Nicholas Iasso (Rose-Hulman, Iota Delta)
Nicholas Papaleo (South Dakota, Kappa Pi)
Nicholas Rosenstock (Pittsburg State, Epsilon Chi)
Noah Corapi (Gannon, Epsilon Upsilon)
Noah Salazar (Tulsa, Gamma Upsilon)
Parker Smith (Oklahoma State, Gamma Chi)
Patrick Rider (Northern Kentucky, Eta Rho)
Philip Bell (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Quinn McCoy (Southeast Missouri State, Epsilon Iota)
Quinton Henry (Angelo State, Eta Epsilon)
Quinton Libsack (San Diego State, Delta Kappa)
Rebby John (Alabama-Huntsville, Theta Pi)
Robert Barie (Nebraska-Omaha, Delta Chi)
Robert McFarland (Georgetown, Alpha Lambda)
Roderick Macleod (McMaster, Mu Delta)
Ryan Clark (Nebraska-Kearney, Iota Gamma)
Ryan Cockrum (Arkansas State, Delta Theta)
Ryan Groves (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Ryan Gwaltney (Rhode Island, Kappa Iota)
Ryan Janczak (Carnegie Mellon, Beta Sigma)
Ryan Kirk (Rensselaer, Gamma Tau)
Ryan May (Southern Mississippi, Colony)
Ryan Mohr (South Dakota, Kappa Pi)
Ryan Ramsey (Kansas State, Alpha Omega)
Ryan Woolf (Georgetown, Alpha Lambda)
Sam Millstein (Boston, Lambda Nu)
Samuel Bednarski (Rose-Hulman, Iota Delta)
Samuel Mihalich (Valparaiso, Epsilon Beta)
Scott Boden (Adrian, Zeta Lambda)
Shady Mreir (Georgia State, Epsilon Nu)
Shaun Pike (Montana State, Gamma Kappa)
Shawnell Gill (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Spencer Hall (Washington, Beta Beta)
Tarik Terry (Old Dominion, Zeta Iota)
Taylor Golden (Texas, Beta Mu)
Thomas Dewine (Rhodes, Theta)
Thomas Keller (Indiana State, Theta Omicron)
Thomas Van Buskirk (Stephen F. Austin, Epsilon Omicron)
Trace Huckabay (Central Arkansas, Epsilon Phi)
Trenton Perkins (Louisiana-Monroe, Eta Omicron)
Tucker Love (Delta State, Zeta Beta)
Tyler Delpha (Central Oklahoma, Lambda Iota)
Tyler Hall (Missouri State, Zeta Chi)
Tyler James (West Florida, Zeta Pi)
Tyler Morris (Rose-Hulman, Iota Delta)
Tyler Prescott (West Chester, Mu Lambda)
Tyler Stitt (Oklahoma, Colony)
Wesley Seiderman (Indiana Southeast, Theta Kappa)
William Campbell (Transylvania, Kappa)
William Curtis (Vermont, Lambda Delta)
William Marstall (Texas A&M – Commerce, Theta Xi)
Zac Stava (Ohio State, Alpha Rho)
Zachary DeVore (Northern Iowa, Theta Zeta)
Zachary Stewart (Delta State, Zeta Beta)
Zachary Vincent (Nebraska-Omaha, Delta Chi)